ФОНДОВА БІРЖА
"УНІВЕРСАЛЬНА"
STOCK EXCHANGE
"UNIVERSAL"
головна - біржова діяльність (Ринок приватизації)

>Вторинний ринок — Ринок розміщенняРинок односторонніх аукціонівРинок РЕПОРинок приватизації — Ринок спеціалізованих аукціонів

Інформаційне повідомлення про призначені торгиБюлетень торгівПідсумки торгівХарактеристики ринкуДокументи для участі в торгах

Ринок приватизації

Біржа здійснює організацію та проведення торгів (аукціонів) на ринку приватизації відповідно до Положення про порядок продажу в процесі приватизації на фондових біржах пакетів акцій акціонерних товариств, затвердженого наказом Фонду державного майна України, Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Антимонопольного комітету України від 16.11.1998р. №2141/297/9, із змінами та доповненнями, а також з урахуванням інших вимог чинного законодавства у сфері приватизації державного майна.

Технології торгів:

Аукціони на ринку приватизації можуть відбуватися:
 • у формі торгів «з голосу», порядок проведення яких визначений ст. 20 правил;
 • з використанням порядку укладання біржових контрактів в ЕТС за технологією одностороннього аукціону, визначеного п. 21.20 правил.
 • Учасники торгів:

  Учасниками торгів на аукціоні є:
  • продавець - державний орган приватизації, з яким біржа уклала відповідний договір;
  • покупці – члени біржі, а також інші особи, визначені Положенням ФДМУ.
  • Підготовка торгів та інформування про їх проведення здійснюється відповідно до вимог Положення ФДМУ.

© 2016. ПрАТ "ФБ "УНІВЕРСАЛЬНА". Усі права захищені.
Ліцензія НКЦПФР Професійна діяльність на фондовому ринку (ринку цінних паперів) - діяльність з організації торгівлі на фондовому ринку Рішенням № 1185 від 13.10.2009.